自由講場

跳至

首頁
1

尾頁
   0


大宅

積分: 1682


1#
發表於 08-9-30 00:29 |只看該作者
我成日都會"貢"去超市買snack架嘛..... 呢輪好煩惱..... orea, waffer, 熊仔餅, 朱古力豆, 夾心餅....... 好多野都唔敢買.... 咁點算?????


侯爵府

積分: 24124


2#
發表於 08-9-30 00:30 |只看該作者
愛※是※不※保※留
http://www.hkedcity.net/uploaded_files/eworks/0412/40671_ust.swf


公爵府

積分: 25100

好媽媽勳章 醒目開學勳章 畀面勳章


3#
發表於 08-9-30 00:33 |只看該作者
唉~~~買既時候要小心睇清楚成份同產地先好買呀.......

今日我係屈x氏都見到m&m's綠色袋果隻....竟然$5....仲要買一送一即係$2.5一包.....我差d想買呀....不過好彩醒起m&m's都有事....先冇買~~

[ 本文章最後由 maggie0043 於 08-9-30 00:34 編輯 ]


大宅

積分: 1682


4#
發表於 08-9-30 00:37 |只看該作者
嘩..... 我諗唔使錢都唔食la.... 何況要比錢買.... no thanks. 原本大人食一包已超標.... 我之前成日都成包自己獨吞架!


首頁
1

尾頁

跳至