$150/lesson(1 hour). My daughter took the lesson on weekdays, so there will be less students in the class, around 2-4 students. But if in weekend there may be 6-8 students in a class.
原帖由 vmum 於 10-9-13 13:18 發表
how much and how many students in one class?