Yes, I know it is very tasty because we used to drink A2 milk. However, when the house income down from 2 to 1, we decided to drink homebrand. In a long run, it's lots of money!
原帖由 ngtft 於 11-2-27 20:57 發表
Have you tried A2 milk? $5 for 2L. I found it taste much better....